MAECENAS MI TORTOR

Sed ultrices nisl velit, eu ornare est ullamcorper a. Nunc quis nibh magna. Proin risus erat, fringilla vel purus sit amet, mattis porta enim.

Temmuz & Eylül 2014

Uğurlu Oto Cam (İş Sağlığı ve Güvenliği Stajyer).

Üniversite yaz stajnı Uğurlu Oto Cam’ın 3 ana tesisinde tamamladım. 3 aylık sure zarfında İş Sağlığı ve Güvenliği alanında bir çok konuda kendimi geliştirme ve kanıtlama fırsatı yakaladım. Teknik alanda araştırmalar yaparken aradığım bilgi ve donanımı kolay erişemem ve kontak kuramamam beni bu sektörde tanımlayabilecek yeni bir marka bulma ve kolay erişimi olan bir site kurma hayali bu süreçte ortaya çıkmaya başladı.


Nisan & Aralık 2015

As Dereli Ortak Sağlı Güvenlik Birimi

Üniversite bittikten sonra kendimi geliştirmek için As Dereli Ortak Sağlık Güvenlik Biriminde çalışmaya başladım. Ortalama 6 aylık sure zarfında İş sağlığı ve güvenliği ağırlıklı olmak üzere, web sitesi, sosyal medya ve muhasebe kısmında da destekte bulundum. Iş sağlığı ve güvenliği alanında teknik programlar ve genel arşiv düzenlemesi dosya takibi gibi konularda kendimi geliştirdim.

Araştırma konusunda TUİSAG(isgfrm) yardım alırken kendimi forumda gelen soruları cevaplar halinde görmeye başladım, TUİSAG(isgfrm) çalışma biriminde gönüllü olarak çalışabileceğimi sordular ve TUİSAG(isgfrm)da çalışma biriminde görev almaya başladım.


Ocak 2016 & 2020

md5 Web Tasarım

AS Dereli osgb’den ayrıldıktan sonra çocukluk arkadaşım Web Tasarım alanında ofis açtı. İlk etaplarda kolay erişebilir marka hayalim olan İş sağlığı ve güvenliği alanında bir site yaparım diye gittim firmada once hayalim olan site kurarak İSG HOCASI markasını olşturduk sonrasında md5 Web tasarımda kendimi ortak olarak buldum.

3 yıl ofisimiz açık kaldıktan sonra ofisi kapatıp home ofis olarak çalışmalarımıza devam ettik. Md5 Web tasarımda geçen sure zarfında ön muhasebe, pazarlama, dijitalpazarlama, katalog ve ürün çekimi, kurumsal kimlik, sosyal medya, seo, e-dergi,eticaret gibi alanlarda geliştirdim.


2016 & 2023

AKUT Arama Kurtarma Derneği

Canlı yaşamanın değerli olduğunu savunarak bende bu bilinç ile AKUT Arama Kurtarma Derneği’nde gönüllü oldum. Sayısız canlı arama kurtarma operasyonu dışında, basın, medya, sosyal medya, bilgi teknolojileri, sergi ve seminer birimi görevlerinde birim sorumluluğu aldım.

Body li ve ekip çalışması konusunda bir çok alanda kendimi geliştirdiğimi söyleyebilirim. 2018 Ekim ayında düzenlen Erzincan da 30 000 öğrenciye seminer vermek için yola çıktık ve ortalama 20 günde tamamladık. Eğitim verme konusunda bana önemli noktalarda değerler kattı.


Haziran & Temmuz 2018

DRT Denizli Radyo ve Televizyon (Haber Merkezi Stajyer)

2. üniversite yaz stajında DRT Denizli Radyo ve Televizyon da tv, gazete ve internet haberleri konusunda metin yazma, kamera çekimi – montajı, muhabirlik ve seslendirme gibi konularda staj boyunca deneyimledim, gözlemledim ve uygulayarak çalışma hayatımda yeni bir değer koymuş oldum.


2017 & 2018

Pamukkale Üniversitesi AKUT Öğrenci Topluluğu

Dernek dışında sosyal projeler olarak da 2017 – 2018 yıllları arasında Pamukkale Üniversitesi AKUT Öğrenci Topluluğu başkan yardımcısı görevinde bulundum.

Bu süre zarfında köy okulu, huzur evi ziyareti gibi sosyal sorumlukk projeleri kapsamında planlanmalarda arge eksiklikler, manzemeler ve kaynak yaratma gibi hususların kontrolünü üstlenerek planlama, projelendirme, takip ve kontrol alanında kendimi geliştirdim.


Nisan & Aralık 2020

Yirmi Tv (Reji)

Yirmi Tv bünyesinde yayın akışı,kurgu montaj, çekim, green box, haber editleme, içerik oluşturma, sm yönetimi ve genel planlama gibi konularda görev aldım Yirmi Tv yönetim değişikliği nedeni ile görevimden kendi isteyim ile ayrıldım.


Mayıs 2020 & ∞

Şahıs Şirketi Kurulumu ( Onur AKDEMİR )

Pandemi döneminde e-marketin ve yeni dünyaya gelen güveni değerlendirmek adına görev aldığım yerin onayı ile yani aynı anda kendi işlerimi yapabileceğimin onayı geldikten sonra Şahıs Şirketi İşlemlerini başlayarak vergi mükellefi oldum.

E-ticaret konusunda satış yapmak, vermis olduğum eğitim ve danışmanlık konularında imtiyaz sahibi olabilmek adına ilk adımı atarak daha sağlıklı ve daha kararlı bir yapı ile adım attım.


Aralık & Mart 2021

Egeden Canlı Tv

(Kurumsal Kimlik Danışmanlığı – Sosyal medya Yönetimi - Teknik Destek - Reji)

Egeden Canlı Tv ile talep edilen sistem, kurumsal kimlik, web tasarım, sosyal medya vemarka bilinirliğini arttırma adına seo ve sem işlerimlerini bitirdikten sonra işlem aklimizikarşılıklı olarak fesh ettik.


2022 & ∞

B'T Organizion

Kültürel, sanatsal ve sosyal yaşamı destekleyen etkinlikleri, geniş kitlelerle buluşturup, kolay erişilebilir, kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmak için ERDİNÇ İFTAR ile ortak bir yola girip iyisi değil en iyisi olmak adına adımlar attık.


2023 & ∞

Fusce interdum justo quis libero ultricies

Ut ultricies imperdiet sodales. Aliquam fringilla aliquam ex sit amet elementum. Proin bibendum sollicitudin feugiat. Curabitur ut egestas justo, vitae molestie ante. Curabitur sed iaculis dolor.

Integer magna purus, commodo in diam nec, pretium auctor sapien.NUNC MAGNA
36

PROJECTS


254

HAPPY CLIENTS


14

YEARS OF EXP.


1

DESIGNER